O nás

Staro-nová firma MORAVIAN - KLAS, spol. s r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku u krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 32746 v roce 2009.

Od svého vzniku provádíme obchodní a servisní činnost na území celého zlínského kraje, dále pak v okresech Hodonín (Jihomoravský kraj) a Frýdek Místek (Moravskoslezský kraj).

Firma MORAVIAN - KLAS, spol. s r.o. se zabývá prodejem nových i použitých zemědělských  strojů, originálních náhradních dílů, servisem a opravami zemědělské techniky. Zajišťujeme také financování celého sortimentu nabízených strojů. V oblasti prodeje náhradních dílů se řídíme základním heslem: Originál potřebuje originál a proto veškeré náhradní díly u nás zakoupené jsou originální.

Firma je autorizovaným prodejcem zemědělské techniky firem CLAAS a VÄDERSTAD. Dále jsme rozšířili nabízené portfolium nabízeného zboží o značky KVERNELAND, ANABURGER, KRAMPE a další. Naši pracovníci ve skladu náhradních dílů se snaží vyjít zákazníkům maximálně vstříc a proto se jejich pracovní doba přizpůsobuje sezónním potřebám.

Finanční servis se snažíme provádět profesionálně a na základě osobních konzultací se zákazníky vytváříme zcela konkrétní individuální nabídky financování strojů. Speciální nabídky financování strojů pomáhá vytvářet úzká spolupráce s bankami a leasingovými společnostmi, která vychází ze smluv o spolupráci mezi prodejcem a financujícím ústavem. Úzce spolupracujeme s bankou Waldviertler Sparkasse von 1842 se sídlem v Jindřichově Hradci, dále pak spolupracujeme s regionálními pobočkami bank GE Money Bank, Komerční bankou a leasingovými společnostmi ČSOB Leasing a S-Morava.

Sídlo firmy se nachází v obci Bystřička na adrese Bystřička 341 (v areálu bývalého zemědělského družstva). Pro lepší zabezpečení námi poskytovaných služeb je od léta 2007 v provozu nově vybudovaná servisní dílna. Patříme do prodejní sítě CLAAS a VÄDERSTAD v čele s generálním importérem AGRALL zemědělská technika a.s. Zajišťujeme také dovoz a prodej použité techniky ze zahraničí. Na samojízdné stroje od firmy CLAAS je poskytována záruční doba v délce 3 roky (1+2). Na ostatní veškerou techniku poskytujeme exkluzivní záruční podmínky.